İlişki sonrası adetimde gecikme oldu. Hamile olabilir miyim?

17 yaşında kızım ayın 24'ünde adet oluyorum fakat gecikme oldu ayın 31'inde sürtünme yoluyla ilişkiye girdim boşalma olmadı sevgilimde iç çamaşır vardı ben çıplaktım iç çamaşır ıslaktı sürtünmeden sonra hemen yıkadım ve ayın 5'inde ağrım oldu önce pembemsi sonra koyu kan geldi hamile olabilir miyim?Tahlil.com: Boşalma olmasa bile zevk suyu vajinaya bulaşmış olabilir. Söylediğin şekilde hamilelik oluşması çok düşük bir ihtimal. Ancak adet gecikmen 1 haftadan fazla olduğu takdirde gebelik testi yaptırman daha net

Tahlil.com Cevabı : lar almanı sağlayacaktır.