İlişki sonrası biraz kan geldi. Hamile kalır mıyım?

2 gün önce erkek arkdaşmla srtnme yolyla ilişkye grdk,çamaşır yoktu ve bu sefer biraz mağdur kaldım.Sevgilim biraz zorladı ve acıdığını hssttim hmn çekildim.sevglmdn prostat syu geldi.Sonra bnden çok az miktrda kan geldi.Dha adet gnüme 2 hfta var.Sze srum acba bzldmu?ve hmile kalr mym?krkuyrm.tşkler

Tahlil.com Cevabı : Tam birleşme olduysa bekaretin bozulması söz konusu. Boşalma olmasa bile zevk suyu vajina içine bulaştığı için düşük bir ihtimal de olsa hamilelik olabilir.