İlişki sonrası düzenli adet gördüm ancak bu ay gecikti. Sizce neden olabilir?

Merhaba bir süre önce erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık içime boşalma olmadı ve başka yere boşaldığı sırada da benim cinsel organıma değmedi. Ondan sonraki adetimi zamanında gördüm aradan bir ay geçti şimdi diğer adet donemi zamanım fakat bir kaç gün gecikti bunun nedeni ne olabilir

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmenizin sebebi hamilelik değil ancak farklı pek çok sebep olabilir. Adet gecikmeniz devam ederse ilgili doktora giderek genel bir inceleme yaptırmanızı tavsiye ederiz.