İlişki sonrası göğüslerim acıyor. Hamile olabilir miyim?

Hocam merhabalar erkek arkadaşımla cok kısa sureli surtunme yoluyla bir ilşkimiz oldu. Ama hiçbir şekilde boşalma söz konusu değil. Ancak bir haftadır göğüslerimde acıma var. Adetime 15 gün var. Hamilelik olabilir mi acaba ? Ya da başka birşeyden acıyabilir mi göğüslerim?

Tahlil.com Cevabı : Şikayetlerinizin nedeni yaklaşan adet döneminiz olabilir. Adet dönemini beklemenizi, adetinizde gecikme veya adet olduğunuz halde göğüste acı şikayetleriniz devam ederse ilgili  uzmana gitmenizi öneriyoruz.