İlişki sonrası idrar yaparken yanma hissediyorum. Neden olabilir?

Bende 16 yaşındayım sevgilimle ilişkiye girdik zevk suyum gelmiş öyle dedi normaldede akıyodu zaten ilişkiye girdikten 3 gün sonra idrarım yparken yanma hissediyorum bide dün gece bi sancım oldu acaba neden ? sevgilim içime boşalmadı ama ben tedirginim yardımcı olursanız sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Enfeksiyon olabilir, doktora başvurmanızı öneririz..