İlişki sonrası kanama yaşadım ve beta hcg değerim 1 çıktı. Hamilelik yok değil mi?

 Merhaba, mart 7 regli olmam gerekti olamadım 10 martta bir birliktelik yaşadım. 14 martta 3 gün boyunca süren bir kanamam oldu tam regli gibi değildi. bu gün 3 nisan da hcgb sonucum 1 çıktı. kesin gebelik yok mu? yoksa şüpheli bir durum var mı?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında regl kanaması gördüğünüz ve beta hcg değeriniz negatif olduğu için hamileliği düşündürecek bir durum bulunmuyor.