İlişki sonrası pen*s başıında isilik gibi lekeler oluştu.Hangi doktora gitmeliyim?

Uzun zaman önce bir cinsel  ilişkiye girdim ama test yaptırmadım. pen*sin başı etrafında igne ucu büyüklügünde isilik gibi belirtiler var. Ürologa gittim bişey göremedim dedi. Normal durumda görünmüyor dik durumda görünüyor, Neyin belirtisidir acaba yardımcı olabilirmisiniz teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Bir de cildiye yani dermatoloji uzmanına başvurmanızı öneriyoruz.