İlişki sonrasında 3 aydır adet görmedim. Lekelenme oldu. Hamile miyim?

 Erkek arkadaşımla 13 gün ilişki yaşamadıktan sonra haziran 2 de korunmasız ilişki yaşadık. normalde düzensiz adet gören birisiyim ve yaklaşık 3 aydır adet olmuyordum leke denilecek kadar az ve normal adetten daha farklı renkte bir kanama gördüm. hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : 3 aylık bir gecikme oldukça uzun süren bir gecikme süresi. Adet gecikmenizin sebebini öğrenmek için ilgili doktora gitmenizi öneririz.