İlişki sonrasında 4 kez düzenli adet gördüm ancak hala endişeliyim. Hamile olabilir miyim?

Merhabalar yeni uyenizim sitenizi çok beğeniyorum. Soruma gelince ilişkide 3 kere vajina içine bosaldim oldu üzerinden 20 hafta 4 gun geçti 5 defa 28gunde bir 4_5 gün suren adetlerm oldu 4.adetten snra evde test yaptım tek koyu cizgi çıktı ancak 5.adetim çok sulu acik renk ve sumuksuydu. Hamile mi

Tahlil.com Cevabı : Aramıza hoş geldiniz. Adet döngünüz ilişki sonrasında 4 kez düzenli olarak devam etmiş. Bu sebeple hamile olma ihtimaliniz yok. Ancak bu konuda daha detaylı bilgiye aşağıdaki bağlantımızı incelerseniz ulaşabilirsiniz. https://tahlil.com/blog/hamile-olup-olmadiginizi-merak-ediyorsaniz-sorun-bize-soyleyelim-5957