İlişki sonrasında adet döneminde kanama oldu. Adet kanamasının adet değil de başka bir şey olma ihtimali var mıdır?

15 Aralıkta cinsel ilişkiye girdim 27 aralıkta adet gördüm. Ondan sonraki 3 adetimde yaklaşık beklenen günlerde ve her zamanki uzunlukta sürdü. Sırasıyla: (20 Ocak, 21 Şubat, 14 Mart). Tek sorum bu anlattğm şekildeki adet kanamasının adet değil de başka bir şey olma ihtimali var mıdır? endişelyim

Tahlil.com Cevabı : Adet döneminde normal yoğunlukta ve uzunlukta gördüğünüz kanamalar adet dönemi ile ilişkilidir. Eğer kanamada anormallik hissediyorsanız bir kadın doğum uzmanına başvurabilirsiniz.