İlişki sonrasında adet oldu. Kahverengi akıntı da var. Hamile mi?

 Öncelikle iyi akşamlar.kız arkadaşımla ilişkiye girdik boşalma gibi bir durum olmadı fakat şüphelendik ve bu yüzden yaklaşık 13 saat sonra norlevo adlı hapı kullandı..ilişkiden 15 gün sonra önce adeti başladı.fakat adetten bir kaç gün önce kahverengi akıntıları olduğunu söyledi.gebelik riski var mı?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında adet kanaması görülmüşse hamilelikten söz edilemez. Emin olmak için gebelik testi yaptırabilirsiniz.