İlişki sonrasında adet oldum ancak tam adet kanaması gibi değildi. Hamile olabilir miyim?

 Ayın 20sı adet olmustum o ayın 28sı surtunme ılıksı oldu tamda ole denmez ama korkuyorum hastalgım kasımın 15ınde oldu normalde bır 5-7 gun surerdı sımdı ılk gun az geldı aksamı cok geldı normal oldum dıye sevndım ama ıkı gun sonra ucuncu gunu kahve leke geldı bunedır anlamadm ?yardımcı olun lutfn

Tahlil.com Cevabı :  Şüphelendiğiniz durum adet yerine üstüne görme denilen lekelenme olup olmadığıysa gebelik testi yaptırmanızı tavsiye ederiz. Eğer sonuç negatifse gördüğünüz kanama adet kanamasıdır. Ancak düzensizliğiniz sizi rahatsız ederse bir doktora görünmenizde yarar var.