İlişki sonrasında adet oldum ve Beta HCG değerime göre hamile miyim?

 Ben 26 ekim günü ters sürtünme yoluyla ilişki yaşadım.ve yan yatarken arka bölgenin az üstüne boşaldı.hemen temizledim. 2 gün sonra reglim normal zamanında geldi. ama yinede11 gün sonra özel bir hastanede kanda gebelk testi yaptırdım.sonuç 0.085 erken olduğu için mi böyle çıktı yoksa hamile değil mi?

Tahlil.com Cevabı : Test sonucunuz da hamile olmadığınızı gösteriyor. Düzgün bir adet kanaması olduğunuz için de hamilelik durumunu düşünmenize gerek yok.