İlişki sonrasında adet olmadım. Hamile olabilir miyim?

12 ekimde sevgilimle iliski yasadık fakat vajinama giriş olmadı. an*l yolla denedik ama acıyınca bıraktık. ön sevişme sırasında sürtünürken pen*si vajinama biraz girmiş olabilir ama boşalmadı bu şekilde hamilelik şansı var mı? ekim ayında adet olmadım bu ay da henüz olmadım. stresten midir?

Tahlil.com Cevabı : Vajina ve pen*s temas ettiği için boşalma olmasa da zevk suyuyla hamilelik düşük de olsa olasıdır. Adet gecikmen stres kaynaklı olabilir ancak bir gebelik testi yaptırman iyi olabilir. Gecikmen devam ederse doktora başvurmalısın.