İlişki sonrasında adetim gecikti. Hamile miyim?

 Merhaba martin 16 sinda sevgilim iliskiye girdik ama icime bosalmadi ayin 1 inde adet gormem gerekiyordu gormedim ayin 7 sindide birlikte olduk yine bosalmadi bugun ayin 11 ama hala adet gormedim gebelik testi yaptim negatif cikti. karnim cok sis ve karnimin alti agriyo bide cok agri kesici ictim

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmeniz hala sürüyorsa gebelik testini tekrarlamanızı tavsiye ederiz.