İlişki sonrasında adetlerimi erken gördüm. Hamilelik olabilir mi?

2 şubatta korumasız ilişki yaşadım ve ilişkiden 8 saat sonra norvelo aldım. bir hafta sonra adet gördüm. bu adet dönemimden bir hafta önceye denk geliyordu. 3 gün öncede ilişkimden sonra ki ikinci adetimi gördüm. 6 sında gormem gerekiyordu. gebelik riskim var mı? herhangi bir test yaptırmalı mıyım

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında bir kaç gün erken de olsa düzgün bir adet kanaması gördüyseniz hamilelikten söz edemeyiz. Ancak gene de emin olmak için gebelik testi yaptırabilirsiniz.