İlişki sonrasında Beta HCG değeri 2.30 çıktı. Adet dönemi yaklaştıkça bulantısı arttı. Tekrar test yaptıralım mı?

 Kız arkadaşmla adetinin 10. gününde ilişkiye girdik ikişkiden bir hafta sonra beta hcg testi yapdırdk sonuc 2.39 çıkdı. testden bir hafta snra adet gününe yakın \ adet gününde siddetli bulantı şikayeti oldu .tekrar beta hcg testi yapdırmamıza gerek varmı varsa nezamn yapdıralım? lütfen yardmcı olun

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değeri hamilelik oluşmadığını gösteriyor. Ancak gene de adet tarihinde gecikme olursa testi tekrarlayabilirsiniz. Testi ne zaman yapmanız gerektiğini aşağıdaki bağlantımızı inceleyerek öğrenebilirsiniz.https://tahlil.com/blog/gebelik-testi-ne-zaman-yapilmaligebelik-testi-nedir-592