İlişki sonrasında bugün de tekrar adet oldum. Sizce hala hamilelik olasılığım sürüyor mu?

Hocam merhaba. 20 haziran adetimin son günüydü. 26 haziranda ilişkim oldu. Bugün de tekrar adet oldum. Sizce hala hamilelik olasılığım sürüyor mu?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda hamilelik ihtimaliniz devam etmiyor. İlişki sonrasında düzenli adet kanaması görmek hamileliğin oluşmadığını gösterir.

s****** :

Merhaba.sevgilimle surtunme yoluyla iliskiye girdik vajinanin etrafina meni bulasti daha sonra sevgilim bir iki damla kan geldigini soyledi ve o aksam adet oldu.iki hafta sonra svglm bas donmesi ve mide blntsi kusma oldugunu syledi acaba hamile olma riski var midir.

Cevap:

Diğer adet zamanını bekleyin 5 gün veya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yapın.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.