İlişki sonrasında düzenli adet oldum. Ancak bu ay gecikti. Hamile olabilir miyim?

Hocsm 2 aydır düzenli gunlerde adet oluyorum miktari ve yogunlugu adet kanamasi gibi 5 gun surdu. Bugun adet olmam gerekiyordu ama gecikti sizce ustune gormemi yasadim yoksa hamilemiyim. Birlesme tam yasanmadi sperm elime bulasti pecete ile temizledikten sonra nemli kismi su ile yikarken temas etti?

Tahlil.com Cevabı : İlişkiden sonra birkaç kez düzenli adet olmuşsun. Bu yüzden hamile olduğunu düşünmeyiz. Aşağıdaki bağlantıyı incelersen daha çok bilgi edinirsin. https://tahlil.com/blog/hamile-nasil-kalinir-hangi-tur-iliskilerde-hamile-kalinmaz-gebelik-testi-nedir-1805

b******** :

2 gün geçti ancak 3. adetimide bugun oldum tesekkur ederim hocam.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

b******** :

2 ay önce ki adetimden 12 gun once norlevo kullanmistim tedbir amaçli ondan sonra 2 sefer adet oldum onun etkisi duzensizlik yapmis olabilir mi hocam

Cevap:

Ertesi gün hapı kullanımı sonrası adet döngüsünde bazı düzensizlikler olabilir.ޞikayetleriniz devam ederse bir kadın doğum uzmanına başvurunuz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.