İlişki sonrasında düzenli adet oluyorum. Beta HCG değerim 0.1. Dış gebelik olabilir mi?

8 şubatta sürtünme ile ilişki yasadım klitorise zevk suyu geldi bir hafta sonra adet oldum gereken zamanda (4bucuk gün) iki hafta sonra da beta hcg testi yaptırdım 0.1 negatif sonuç yani. 18 martta yine adet oldum hala devam ediyor bu durumda dış döllenmeden bahsedebilir miyiz??

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında düzenli adetlerinizi oluyorsunuz ve Beta HCG değeriniz negatif. Dış gebeliğin oluştuğunu düşündürecek herhangi bir sebep ya da belirtiniz yok.