İlişki sonrasında regl oldum. Hamile olabilir miyim?

Merhaba hocam şöyle aciklayim size 18 temmuzda hastalanmastm we 9 agustosta esimle birlikte oldum birgün sonra ella hapi ictigim icin adetim geldi we duzenim bozuldu 25agustosta tekrar beraber oldum we 5eylulde adetlendim 12 we 30 eylülde tekrar beraber oldum 8ekimde adetlendim surekli idrar testi yapiorm negatif cikiyor en son 19ekimde idrar testi yaptm yine negatif cikti ama benim akintim beyaz geliyor we arada bi midem bulaniyor sol kasigim agriyor kramp giriyor kasigimda segirmede oluyor, sanki gobegimde şiş dha çok yeni ewliyiz o yuzden hamile olmak istemiyorum sizce hamilemiyim yardimci olurmusunuz

Tahlil.com Cevabı : İlşki sonrasında regl görüldüğünden hamileliğin gelişiminin olmadığını söyleyebiliriz ancak şikayetlerinizin nedenini mutlaka araştırmalı, bir kadın doğum uzmanına başvurarak tahlil yaptırmalısınız.