İlişkiden 13 gün sonra gebelik testi yaptırdık. Negatif çıktı. Tekrar test yaptıralım mı?

 Hocam iyi akşamlar hocam ayın 29 unda ilişkiye girdim bugun ayın 10 unda gebelik testi yaptık idrarda negatif cıktı yanlız daha adet olmadı bugünlerde olması bekleniyor.biz yinede ilişkiden 13 gün sonra test yaptık olumsuz cıktı teste güvenmekmi lazım ilerleyen zamanlarda bi test daha yapmakmı lazım

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmesi 1 haftanın üzerinde olursa testi tekraralamanızda yarar var.