İlişkiden 24 gün sonra HIV Antijen ve Antikor testi yaptırdım. Sonuçlarım...

Ben 07. Eylül 2012 de şüpheli cinsel ilşki yaşadım.İlişkiden 24 gün sonra 01.10.2012 de Antijen ve Antikor test yaptırdım. Sonuçlar:HIV 1/2 Antikor Sonuç: Negatif 0,09 İndeks Referans Aralığı: Negatif 0,25HIV P24 Antijen Sonuç: Negatif 0,02 İndeks Referans Aralığı: 0,025Test ELFA yöntemiyle çalışılmıştır.Yorumunuz için şimdiden Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Biraz erken yaptırmışsınız testi, ama sonuçlarınızda problem yok.HIV konusunda detaylı bilgi almak ve benzer soruları ve cevapları okumak için aşağıdaki bağlantıyı okumanızı öneriyoruz.HIV ile ilgili bilgiler