İlişkiden 3 gün sonra adet gördüm hamilelik ihtimali kaldı mı?

Sürtünme ile ilişkimden 3 gün sonra adet oldum . gebelik ihtimali ortadan kalktı değil mi ? Geç döllenme diye bir durum olabilir mi ?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında düzenli olarak adet kanaması görülmüşse hamileliğin oluşma ihtimali ortadan kalkar.