İlişkiden 36 gün sonra Hıv testi yaptırdım, sonuç negatif sizce konuyu kapatabilir miyim?

İyi akşamlar ben uroleji uzmanına gidip ilişkimden 36 gün geçtiğini söyledim ve bana anti hıv (macro) testi yaptı sonuç anti hıv(macro) (0.7) negatif sonucu gösterdiğimde temiz dedi ve bidaha test yaptırmama gerek varmı dedim yok dedi konuyu kapayabilirmiyim?

Tahlil.com Cevabı : Zaten üroloji doktoru konuyu kapatmış ama senin kapatmaya niyetin yok anlaşılan. Biz de konuyu kapatmayalım.Senin gibi HIV takıntısı olanlar için hazırladığımız yazıyı okumanı önerelim. http://tahlil.com/hiv-takintisi-olan-okurlarimiz-icin-onemli-bilgilendirme