İlişkiden 4 ay sonra karnımın çok büyümesi tesadüf müdür,her ay aynı günde kanamam olmasına rağmen karnımın çok büyümesi beni endişelendiriyor?

İlişkiden 4 ay sonra karnımın çok büyümesi tesadüf müdür,her ay aynı günde kanamam olmasına rağmen karnımın çok büyümesi beni endişelendiriyor, bana karnımın büyümesinin hamilelikle ilişkisi olmadığını rahat bir şekilde söyleyebilir misiniz,içim rahat olabilir mi bu konuda yorumunuz lütfen

Tahlil.com Cevabı : İçiniz rahat olsun hamile değilsiniz.

p****** :

Adetime 2 gün var.benim üzerimde iç camasiri vardi erkek arkadaşımda birşey yoktu.surtunduk camasirim islandi daha sonra bende camasirimi cikardim kondom takarak devam ettik .hamilelik ihtimali var mi .teşekkürler

Cevap:

Yok denecek kadar az bir ihtimal de olsa hamilelik ihtimali bulunmaktadır. Daha net cevabı adet gecikmesi yaşarsanız yaptıracağınız gebelik testi ile alabilirsiniz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.