İlişkiden 45 gün sonra gebeliğin ultrasonda görünmeme gibi bir ihtimali var mıdır ?

Tahlil.com Cevabı : Bu konuda öncelikle bilgi sahibi olmanız gereken konu gebelik kesesi ultrason muayenesinde ne zaman görülür.Aşağıda bu konu ile ilgili detaylı bilgi var.Gebelik varlığında kese ne zaman ultrason muayenesinde görülür?