İlişkiden bir ay sonra , 10 gün seretide diskus akciğer açıcı sprey kullandım. Sonucu etkiler mi

 Şüpheli ilişkiden 127.gün sonra Anti hiv1-2 0.11 neg. 135.gün sonrap24 ve Anti hiv1-2 0.12 neg. farklı bir lab. p24 Anti hiv 1-2 0.204 (elfa )neg. İlişkiden bir ay sonra , 10 gün seretide diskus akciğer açıcı sprey kullandım. Sonucu etkiler mi

Tahlil.com Cevabı : Gerekli gereksiz testler yaptırıyorsunuz.Kafanızı da karıştırıyorsunuz.HIV enfeksiyonu yakalanma  korkusu psikolojinizi bozmuşİlaç test sonucunu etkilemez.Sonuçlar da normalBu tür benzer  korkuları yaşayan  ziyaretçilerimiz için yazdığımız yazımızı okumanızı öneriyoruz.HIV korkusu nedir, bu durumdaki hastalar ne yapmalıdır?