İlişkiden bir hafta sonra beta hcg yaptırdım. Sonuç 12.44 çıktı. Doktor 5'ten büyük olduğu için hamile olabilirsin dedi?

Merhaba Hocam. İlişkiden bir hafta sonra beta hcg yaptırdım. Sonuç 12.44 çıktı. Doktor 5'ten büyük olduğu için hamile olabilirsin dedi. 4 gün sonra testi tekrarladım. Sonuç 1.20 çıktı. Bu kez farklı bir doktor 5'ten küçük olduğu için hamilelik yok dedi. Ovülasyon tedavisi gördüm. Ne yapmalı, nasıl düşünmeliyim?

Tahlil.com Cevabı : Ben hamilelik olmadığı düşüncesindeyim.20 ve altı Beta HCG değerleri hamilelik olmadığını düşündürür