İlişkiden sonra 2 defa adet oldum 2. adetim yoğun başladı 2 günden sonra azaldı, şimdi arada midem bulanıyor karnımda bir şişlik hissediyorum hamile olabilir mi

İlişkiden sonra 2 defa adet oldum 2. adetim yoğun başladı 2 günden sonra azaldı, şimdi arada midem bulanıyor karnımda bir şişlik hissediyorum hamile olabilir miyim? ilişkinin üzerinden 1 ay geçti. hamileysem karın şişer mi 1 ayda? teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Hamile olup olmadığını gebelik testi yaparak anlayabilirsin.