İlişkiden sonra 2 gün adet gördüm, hamile olma şansım nedir?

erkek arkadaşımla ilişkiye girdik boşlma felan olmadı ama zevk suyu kaç mış olabilir ilişkiden 24 saat sonra ertesi gun hapı aldım ayrıca ilişkiden sonra 2 gun adette gördüm hamile olma şansım nedir lütfen yardımcı olun hamilemiyimdir

Tahlil.com Cevabı : Adet görmüşsünüz. Hamile olma şansınız yok.