İlişkiden sonra 2 kez adet gördüm hamile olabilir miyim?

13 nisanda nişanlımla korunarak ilişkiye girdik nisan 23 ve mayıs 24 tarihlerinde adetim düzenli olarak geldi ama bu ay 6 gün gecikti tiroit hastasıyım ilaç kullanıyorum bununla alakası olabilir mi veya hamilelik olabilir mi ?

Tahlil.com Cevabı : İlişkiden sonra düzenli olarak adet kanaması gördüğünüz için hamilelikten söz edemeyiz.