İlişkiden sonra adet gördüm ancak bu ay olamıyorum. Üstüne görmüş olabilir miyim?

Merhaba erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik.4 gün sonra adet oldum.üstünden 1 ay geçti şimdi adet olamıyorum.Üstüne görmüş olabilir miyim Adetim normaldi.

Tahlil.com Cevabı : Üstüne görme ile adet kanamasını ayırmanın en kolay yolu gebelik testi yaptırmaktır. Eğer sonucunuz pozitif ise gördüğünüz kanamanın üstüne görme olabileceğini söyleyebiliriz.