İlişkiden sonra adet gördüm hamilelik olabilir mi?

Merhaba, erkek arkadaşımla ilişki yaşadık, yaklaşık 1 buçuk hafta sonra adet oldum.sonrasında mide bulantısı ve yediklerimin dokunması gibi sorunlar yaşadım.ilişkiden yaklaşık 1 ay sonra beta hcg testi yaptırdım sonuç <2.0 hamile olabilir miyim ?

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlar hamile olmadığınızı göstermektedir.