İlişkiden sonra adet kanaması oldu. Yapılan testler negatif çıktı. Hala hamilelik ihtimali var mı?

Merhaba, 20 Eylülde nişanlımla birlikte oldum. 48 saat sonra norlevo aldım ve Ekim 29'unda 7 gün süren bir kanama oldu. 20 gün sonra hasta oldum. İçimi rahatlatmak için ilşkiden 1 ay sonra 2 kez idrar testi yaptım. Kasım başındada kanda beta hcg negatif çıktı sizce hala bir ihtimal varmıdır?

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamilelikten söz edemeyiz. Testlerin ve adet kanamasının söylediği gibi hamilelik durumu yok.