İlişkiden sonra kahverengi akınti geldi bunun sebebi ne olabilir.

Hocam merhaba adetimden iki gün önce ilişki yasadik esimle ve sonra adet gördüm daha sonra adettim bittikten sonrada ilişki yasadim daha sonrasindada kahverengi akınti geldi bunun sebebi ne olabilir.

Tahlil.com Cevabı : Bir kere olan kahverengi akıntı birşeyin göstergesi değildir, devam ederse kadın hastalıklarında muayene olabilirsiniz, hormonal, enfeksiyon,vb. olabilir..