İlişkimden 14 gün sonra beta hcg testi yaptırdım negatif sonuç aldım ertesi gün kısa süreli regl oldum hamile olma ihtimalim var mı?

İlişkimden 14 gün sonra beta hcg testi yaptırdım negatif sonuç aldım ertesi gün kısa süreli regl oldum hamile olma ihtimalim var mı. ilişkimde meni içime gelmedi tek korktum zevk suyundan hamile kalmak testi tekrar yaptırmalı mıyım?

Tahlil.com Cevabı :

Korunmalı veya korunmasız bir cinsel beraberlik sonrası adet görülmüş olması, bu ilişki nedeniyle gebelik olasılığının ortadan kalktığını gösteirir.

Bu durumda hamilelikten söz edemeyiz.