ilişkinin üstünden 14gün geçti.tam birleşme olmadı.hamile olabilir mi?

kız arkadaşımın adetine 7gün var.bugün günlük ped aldı akıntısı gelmiş.bazen kalbi falanda çarpıyor ve midesi hafif bulanıyor, kasık bölgeside bazen ağrıyor ama fazla değil.ilişkinin üstünden 14gün geçti.tam birleşme olmadı.hamile olabilir mi.

Tahlil.com Cevabı : Bunu anlamak için kanda gebelik testi yaptırmanız gerekir. Ancak kalbin hızlı çarpması şikayeti için bir doktora görünmesinde fayda var.