İlişkinin üzerinden 45 gün geçti beta hcgmi daha güvenilir olur yoksa ultrasyonla bakılmasımı hangisi daha güvenilir

 İlişkinin üzerinden 45 gün geçti beta hcgmi daha güvenilir olur yoksa ultrasyonla bakılmasımı hangisi daha güvenilir olur?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrası adet görmemiş iseniz gebelik testi yaptırabilirsiniz.Bu sürede zaten hamilelik oluştuysa testte de çıkacaktır.