İlişkiye girdik sonra iki ayda adetimi gördüm, gebelik ihtimali?

nişanlımla 5 martta adetim bittikten sonra 14 martta prezervatifle korunarak ilişkiye girdik sonra iki ayda adetimi gördüm.aşırı yorgunluk ve karında büyüme var. bikaç hafta arayla iki kez idrar gebelik testi yaptım negatif çıktı. gebelik ihtimali?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrası adet görmeniz ve tahlil sonuçlarınızın negatif çıkması sebebiyle hamilelik ihtimaliniz gözükmemektedir. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.