İlıskıye gırdık. Vajınal bolgenın gıren azgız kısmın baya bır ustune bosaldım. Hamele kala rıskı nedır?

merabe sevgılımle 2 gun once ılıskıye gırdık vajınal bolgenın gıren azgız kısmın baya bır ustune bosaldım daha sonra sılınıp ıcınde kalını temızledım ve adına ıce sıldım daha sonra ıkıkezde ılıskıye gırdık ama hıc bırınde vajınaya yakın kısımlarda degıldı bosalma anım sızce hamele kalam rıskı nedır

Tahlil.com Cevabı : Temizlemiş olsanız bile vajina kısmına sperm bulaştığı için hamilelik ihtimali az da olsa mevcuttur. Önerimiz adet tarihinde 1 hafta ve üzeri bir gecikme olması durumunda gebelik testi yaptırmanızdır.