İlişkiye girdikten sonra ertesi gün hapını kullandim ve iki gündür kahverengi akıntım geliyor.

İlişkiye girdikten sonra ertesi gün hapını kullandim.. 2ekim de adet olmam lazımdi ve hala adet görmedim. İdrar de gebelik testi yaptim negatif sonuç cikti.. Ve iki gündür kahverengi akıntım geliyor.. Sizce sebebi nedir? Simdikten tesekkur ederim YARDIMCINIZ için...

Tahlil.com Cevabı : Ertesi gün hapları, korunmasız ilişkinin hemen ardından gebeliği önlemek amacıyla kullanılan bir ilaçlardırKullanımını takiben zaman zaman adet döngüsünde bir takım düzensizliklere yol açabilir.Şikayetleriniz devam eder ise bir kadın doğum uzmanına başvurmanızı öneririz.