İliskiye girdikten sonra hamilelik belirtileri hemen mi baslar yoksa adet gecikmesinden sonra mı ?

Merhabalar iki sorun olacak iliskiye girdikten sonra hamilelik belirtileri hemen mi baslar yoksa adet gecikmesinden sonrami ? Ikincisi vajinal akintinin gebelikle iliskisi varmidir tesekkur ederim

Tahlil.com Cevabı : Adet dönemi geçtikten sonra başlayabilir, her akıntının gebelikle bağlantısı olmaz enfeksiyondan kaynaklanan bir akıntıda olabilir.