İlişkiye gireli 20 gün oldu..20.gun ıdrar testı yaptım sonuc negatıf cıktı.adetimde 6 gün gecikti..test doğru sonuc vermiştir?

merhabalar..ilişkiye gireli 20 gün oldu..20.gun ıdrar testı yaptım sonuc negatıf cıktı.adetimde 6 gün gecikti..test doğru sonuc vermiştir dimi.teşekkür ederimm

Tahlil.com Cevabı : Sadece test sonucunuza göre gebe olmadığınızı söyleyebiliriz.İçiniz rahat olsun diye adetinizde gecikme devam ederse bir de beta hcg kan testi yaptırabilirsiniz