İlişkiye girmeden hamile kalabilir miyim?

İlişkiye girmeden hamile kalabilir miyim? ilişkiye girmedik ama eşim vajinama boşaldı ve ben ayaklarımı yıkarıda beklettim yarım saat hamile kalabilmek için 4 aydır deniyoruz ama gerçeklerşmedi hamilelik daha. kaç ay daha denememiz lazım?

Tahlil.com Cevabı : Tabi bu durumda gebe kalma ihtimaliniz olabilir.