İlk dr. Losemi olabilir dedi. Bilgi verebilirmisiniz

Benim oğlum 7 yaşinda. Ateşlenince dr.a gotürdum.serum verdiler ve kan testi yaptilar. Atesi dustu .Serumdan once wbc degeri 47.1 trombosit 492 lenfosit 9.6 notrfil 79.1 cikti. 2 Serumdan sonra wbc 23.9 oldu neut 21.4 lymph 6.3 oldu. İlk dr. Losemi olabilir dedi. Bilgi verebilirmisiniz İ

Tahlil.com Cevabı : Oğlunuzun kan tetkiklerinin yenilenmesi enfeksiyonu var ise tedavi verilmesi ve ileri tetkiklerle karar verilmesi gereklidir..