ilk gün normal seyrinde yoğun ve pıhtılı bir kanama yaşarken 2.ve 3.gün daha az oldu. bu bu yerleşme kanaması olabilir mi

merhaba,ayın 13 ünde cinsel birlikteliğim oldu ve 31 inde reglin başlaması gerekiyordu. regl dönüm 30-32 gün sürüyor normalde. 31inde ilk gün normal seyrinde yoğun ve pıhtılı bir kanama yaşarken 2.ve 3.gün daha az oldu. bu bu yerleşme kanaması olabilir mi yoksa hormonal bir bozukluktan kaynaklı mıdır? son iki üç aydır aşırı stresliyim ve uyku düzensizliği vs de var.

Tahlil.com Cevabı :

Yerleşme kanaması reglden çok daha farklı bir kanamadır. Düzensiz bir regl kanamanız olmuş. Stres gibi bazı faktörler düzensizlik yapabilir. Bu konuda bir kadın doğum uzmanına danışmanızı öneriyoruz.