İlk yaptırdığım beta hcg değerim 2046,37 mlU/mL çıktı . İkinci yaptırdığım total BHCG 2221 mlU/mL çıktı.

İlk yaptırdığım beta hcg değerim 2046,37 mlU/mL çıktı . İkinci yaptırdığım total BHCG 2221 mlU/mL çıktı . Üçüncü beta hcgmin sonucu 935,56 mlU/mL çıktı . Acaba bir anormallik söz konusu mu ? Hala hamilemiyim Düşük olma ihtimali söz konusu mu ?

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değerinizdeki düşme olağan değil.Gebeliğin olumsuz yönde gittiğinin belirtisi olabilir.Ultrason muayenesi de yapılabilir.