Insulin degeri yurt disinda 160 pmol/l cikti.rnTahlil kagidinda normal deger 25 - 174 arasi demis. Tr de yapilan insulin testine gore bu rakam kaça tekabul ediyor?

Insulin degeri yurt disinda 160 pmol/l cikti.rnTahlil kagidinda normal deger 25 - 174 arasi demis.Tr de yapilan insulin testine gore bu rakam kaça tekabul ediyor?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda sonucun normal olduğunu söyleyebiliriz