İnsülin direncim var. Test sonuçlarım sTsh:2,43 RD:0,51-4,3 st4:1,17. Tiroidle ilgili bir sorun olabilir mi?

Meraba ismim fidan ve 22 yaşındayım yaklaşık 9 ay önce bana insülin direnci tanısı konuldu fakat tsh değerlerimin de yüksek olduğu söylenmesine rağmen onunla ilgili bir ilaç kullanmıyorum sTsh:2,43 RD:0,51-4,3 st4:1,17 referans değeri yazılmamış. bende tiraoid ile ilgili bir rahatsızlık olabilirmi?

Tahlil.com Cevabı : TSH değerinizde kayda değer bir yükseklik görülmüyor.